Неправильно обраний фасон шуби може перетворити тебе в сніжну людину, а не в сніжну королеву, як задумалося.

Найважливіше правило: вибирай шубу свого розміру. Не намагайся втиснутися в явно занадто маленьку для тебе річ. Але і величезне хутро на мініатюрній фігурі буде дивитися так само безглуздо.

Шуби для повних

Все залежить від того, де ти маєш надлишкову вагу.

Якщо ви є речником типу фігури «пенчі годинники» або « груша», то розклешене хутро завдовжки до колін ідеально підкреслить вашу гідність і допоможе приховати зайву вагу. Кушак зосередить увагу на області талії. « Грабіжники» також допоможуть пишні хутряні хутряні коміри — вони візуально збільшують верхню частину тулуба.

Шуби А-силуетета, які вільно розширюються від грудей і до коліна, також можуть бути відмінними помічниками в маскуванні надлишкової ваги. Вони допомагають приховати важкі стегна і відсутність талії, зате дають можливість продемонструвати стрункі ніжки.

Якщо ви висока, то можете дозволити собі довгу шубу — вона витягне ваш силует. Але тобі підійдуть лише силуетні моделі з коротким хутром. Прямі шуби з довгим хутром зроблять тебе просто гігантською.

Якщо ж ти невисока і повна, то шуба до п’ят зробить тебе ще приземленням.

Шуби для худорлявих

Субтильні жінки часто зазнають труднощів у виборі одягу, особливо якщо вони маленькі. Якщо говорити про шуби, то найзручніший фасон для представників цього типу буде закорочений міховий жакет.

Також є шубки завдовжки до середини стегна. Довжина до колін вам протипоказана, бо вона лише підкреслить твою мініатюрну фігуру.

Найвищим і високим панночкам пощастило більше, ніж усім. Для них носити шуби нелегко. Проте найбільш ефектно такі жінки виглядатимуть у приталенній шубці. Підійдуть тобі і шуби в підлогу, і трапеційні манто.

Але шуба — це все - таки підступна річ, яка може прибавити вагу навіть винятково стрункій дівчині. Тому уникайте шуб, які штучно збільшують ваші габарити, наприклад, широких шуб у формі дзвону.

Ідеальний колір

Багато жінок вибирають шуби з чорного хутра, керуючись знанням про те, що цей колір будується. Але, вибираючи колір шуби, було б доцільно орієнтуватись на колір, до якого ви відносяться, а не на особливості своєї фігури.

Красу блондинок накреслить норка пастого або коричневого кольору, рись, лисиця. Але чорна нірка виглядає надто грубо, коли поєднується з ніжною зовнішністю блондинки.

Це хутро краще підходить пекучим брунетам. А от надто світлі або рожеві міхи слід уникати.

Ковчег і вовчина — універсальні види хутра, які йдуть усім.

А втім, сьогодні шуби мають різноманітні відтінки. Якщо традиційні канони вибору кольорів шуби наганяють на тебе тугу, ти можеш знайти щось неординальне.